Znáte poštomaty?

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte ten Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.

Chrti v nouzi

Z každého prodaného výrobku značky Abags přispíváme částkou 5,- Kč na nadaci Chrti v nouzi. Pomozte nám i vy najít chrtům nový domov.

IN TIME

Taška na notebook, tašky na notebook

Nabízíme originální tašky na notebook mnoha rozměrů, velikostí a barev. Taška na notebook Abags splní všechna vaše očekávání. Pohodlně se nosí, je vyrobená z kvalitních materiálů a v moderním designu. Náš sortiment se stále rozšiřuje o nové tašky, které jdou ruku v ruce s aktuálními trendy.

Řadit podle 
Výrobce 

Taška na notebook Abags v celé škále moderních odstínů

První, co vás na taškách na notebook Abags upoutá, jsou jejich barvy a vzory. Velmi moderní jsou vzory květin, puntíky, kruhy, kostky a abstraktní motivy. Tašky kombinují černou, bílou, červenou, modrou, fialovou či zelenou barvu. Naše fantazie nezná hranic. S originálním designem tašky na notebook tak jistě zazáříte mezi svými kolegy, přáteli i spolužáky.

Provedení stylové tašky na notebook Abags

Tašky na notebooky Abags šijeme na míru našim zákazníkům. Hodí se pro notebooky i netbooky všech velikostí. Základem každé tašky Abags je použití kvalitních materiálů. Ty se postarají o maximální bezpečnost a komfort vašeho notebooku. Materiál je nepromokavý, odolá tak dešti i sněhu. Naše taška na notebook je dále vybavena 10 mm silným polstrováním, které poskytne spolehlivou ochranu před každým mechanickým poškozením.

Taška na notebook Abags nejen pro ženy

Taška na notebook je dále vybavena praktickým uchem pro snadné uchopení a odepínacím ramenním popruhem, jehož délku si můžete nastavit dle svých individuálních požadavků. Všechny tašky na notebooky z naší nabídky mají jednu velkou vnitřní kapsu pro uložení notebooku a dalších dokumentů, sešitů, svačiny atd. Nechybí ani postranní kapsy, které můžete využít na spoustu drobných maličkostí. Zajímavou alternativou k taškám jsou brašny na notebook Abags, které vyrábíme ve velmi podobném stylu.

V našem e-shopu jsou pro vás připraveny tašky na notebooky dámské i pánské. Zatímco ženy dávají přednost výrazným barvám a extravagantním vzorům, muži raději sáhnou po jednoduché černé klasice. Seženete tak u nás tašku, pouzdro či obal na notebook i v černé barvě. Prodáváme také pěkné tašky přes rameno.

Originální pánská či dámská taška na notebook se hodí pro všechny příležitosti!

ZDAzN